Apex Legends Mobile APK Ne Zaman Geliyor?

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Apex Legends Mobile Hakkında

Büyük merak içerisinde beklenen Apex Legends APK dosyası henüz Electronic Arts stüdyoları tarafından paylaşılmadı. 2019 yazında mobil versiyonunu geliştireceğini paylaşan şirket çalışmalarına hala devam ettiğini bildirdi. Call of Duty, Fortnite, PUBG ve Free Fire gibi oyunların popülerliğini arttırdığı bu günlerde şirketin elini hızlı tutması gerekiyor.

Yenilikçi bir savaş sistemi ile Apex Legends Mobile bize başka bir battle royale oyununda bulunmayan birçok yeni özellik getiriyor. Bu, oyuna kendinizi kaptırdığınız zaman her maç çok daha zorlu ve eğlenceli hale geliyor. Apex Legends yapımının en güzel yönlerinden birisi oyunun tamamen ücretsiz olmasıdır. Bu nedenle, dünyanın her yerinden oyuncular, yetenekli bir android cihazına sahip oldukları sürece oyuna erişebilecekler.

Apex Legends Oyun Hikayesi

Önceki oyunlarda yaşanan olaylardan sonra, IMC ile direnişçi ordu arasındaki savaş alanı boşa harcanıyor. Dolayısıyla hiç kimse bu toprakların kontrolünü ele geçirmek istemiyor, böylece savaş yavaş yavaş sona eriyor. Ancak, hayatta kalanların akrabalarının yerleşmesi için başka bir yaşam alanı bulması gerekiyor. Bu oyunda, efsanelerimizi yeniden Outlands’da buluştukları Frontier dünyalarına geri getirildi. Her iki taraf da değerli şeyler aramak ve keşfetmek için keşif ekiplerini gönderiyor bu yüzden çatışma kaçınılmazdır.

Apex Legends Mobile efsanesinde, mekaniklerin solo oyunlara izin vermediği için oyuncular gruplar halinde oynamalıdır. Bununla birlikte, her takımda her biri savaşta kendi özellikleri ve rolleri sergileyen 3 farklı oyuncu olacak. Bu karakterler içerisinde takım arkadaşlarınızı iyileştirmek ve diriltmek için doktorunuz, düşmanları ölülerine çeken tuzakçı, hasar almak için tanker, vizyonun yanı sıra bilgi toplamak için izci ve farklı rollere sahip daha birçok efsane var.

Çıkış Tarihi

Apex Legends Mobil oyunun çıkış tarihi hakkında EA stüdyoları henüz net bir tarih vermedi. Fakat yaptıkları son açıklama ile oyunu bekleyenlerin tüm ümidini kırdığını söyleyebiliriz. EA CEO’su Andrew Wilson yaptığı açıklamada ‘Mobil oyun, şirketimizin 2021 mali yılının sonuna kadar yayınlanmayacak‘ dedi ve oyunun çıkış tarihi şu anda tamamen muamma oldu.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.