Arif v 216 indir (2018) Yerli Film 1080p

Arif v 216 Full İndir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Arif v 216 Full Ücretsiz İndir

Türkiye’de komedi dediğimiz zaman akıllara gelen ilk isim olan Cem Yılmaz’ın filmi olan Arif v 216 filmini sizlerle buluşturuyoruz. Ücretsiz indirme linkleri ile karşınıza çıkan bu yapımın yönetmenliğini Kıvanç Baruönü üstleniyor. Bizler 1960 yıllara götürmeye hazırlanan bu filmin konusunda ülkemizde alışık olmadığımız bir tür olarak ilerliyor ve Robot olan 216’nın insan gibi yaşama hayalini anlatıyor. Arif ile geçmişte çok iyi iki arkadaş olan 216 onu görmek için uzaydan dünyaya uzun bir yolculuğa çıkar. Arif ile buluşan bu robot onunla geçirdiği günlerin ardından artık oda insan gibi yaşama kararı almıştır.

Sıradan insanlar gibi yaşamaya çalışan 216 için bu hiç kolay olmayacaktır ve farklılığı yüzünden tüm insanlar tarafından ilginç gözlerle bakılmaktadır. Tüm bu farklı gözlere rağmen istediği yaşantıdan vazgeçmeyen 216 robot bir anda aşık olmuştur ve kendisini iyice insan gibi hissetmeye başlamıştır. Tabi bu yaşanan olayları 1960’lı yılların konseptine uyduran Cem Yılmaz bu sayede Arif v 216 filmini çekici yapacak başka bir yöntem bulmuştur.

Toplam 12 Milyon TL harcanan Arif v 216 indir filminin maliyetide oldukça dudak uçuklatan cinsten gözüküyor. Ünlü bir iş adamının projesinde olan 216 için çok güzel bir planları vardır. Fakat bu adamın niyeti hiç iyi değildir ve Arif bunun farkına çok önceden varıyor. Onu herkes ile tanıştıran iş adamı bu sayede çok güzel reklam yaparak 216’nın kopyalarını piyasaya sürmeye karar verir. Hemde 216’ya sunduğu çok güzel teklif ile onuda kandırmayı başarır ve geleceği değiştirecek olaylar yaşanmaya başlar. Bu korkunç planı öğrenen Arif ise en yakın arkadaşı olan bu robotu kurtarmaya son derece kararlıdır ve hemen bunun mücadelesine girişir.

Arif v 216 indir filmini sizlere verdiğimi 5 farklı alternatif seçeneği ile kolayca indirmenizi sağlıyoruz ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Film cihazınıza indirdiğiniz zaman hangi program ile izlerim endişesine kapılmanıza gerek yok ve VLC Media Player sayesinde bu filmi kolay bir şekilde izleyebilirsiniz. 1080p çözünürlük ile sansürsüz olarak paylaşılan film 2018 yılının Ocak ayında gösterime girmiştir. Toplamda 4,5 milyon izleyicinin izlediği bu film 2018 yılına damga vurmuş ve en çok izlenen filmler arasında yer almayı başarmıştır. 

arif v 216 full indir

arif v 216 full indir

arif v 216 sansürsüz indir

arif v 216 sansürsüz indir

arif v 216 indir

arif v 216 indir

 

Tıkla İndir

Hemen İndir

Ücretsiz İndir

Full İndir

Rar Şifresi : oindir.net

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.