En İyi 5 Mobil Arkadaşlık Uygulaması

Arkadaşlık Uygulaması indir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

En iyi ve Popüler Arkadaşlık Uygulamaları

Bu makalede sizlere Arkadaşlık kurmaya yarayan Top 5 Uygulamalar ve iyi tanışma uygulamaları hakkında bilgiler aktaracağız. Facebook, Badoo Dating App – Sohbet, Randevulaş & Yeni İnsanlarla Tanış, Tinder vb. dahil olmak üzere en iyi arkadaşlık uygulamaları ile ilgili 10 uygulama aşağıda listelenmiştir. Bu makaleyi sizler için 22 Şubat 2020’de güncellenledik ve bu listedeki tüm uygulamalara sitemizde sizler için yer verdik.

Yeni arkadaşlarla tanışmak ve sosyal ağınızı genişletmek için bazı güçlü uygulamalar arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Bir iş ortağı bulmanız, yeni insanlarla sohbet etmeniz, yeni arkadaşlarla tanışmanız ve mükemmel eşinizle çıkmanız için en iyi arkadaşlık uygulamalarından bazılarını topladık. Şimdi bu uygulamalardan birini indirin ve buluşma yolculuğumuza başlayın! Tamamen ücretsiz olan bu uygulamalarda herhangi bir ücret ödemeniz gerekmeyecek ve kolay bir şekilde bu uygulamalardan faydalanacaksınız.

 1 – Facebook

Facebook’un misyonu insanlara dünyayı paylaşma ve dünyayı daha açık ve bağlantılı hale getirme gücü vermektir. Tartışmasız ve istisnasız dünyanın en iyi arkadaşlık ve sosyal medya uygulaması Facebook’tur. 5.000.000.000 kullanıcı tarafından indirilen uygulamanın başarsını anlatmaya gerek bile yok. Dünyadaki hemen hemen her insanın profilinin bulunduğu Facebook tamamen ücretsiz bir yapımdır.

2 – Badoo – Ücretsiz Sohbet ve Arkadaşlık Uygulaması

Badoo size yakın insanları ve daha da iyisi, gerçek kişileri karşınıza çıkarır. Bu uygulama sayesinde yine milyonlarca insanlar ile tanışma imkanına sahip olacaksınız. Google Play Store mağazalarında 100.000.000+ kullanıcı tarafından indirildi ve oldukça popüler bir uygulama.

3 – Tinder Arkadaşlık Uygulaması

Tinder indir

Tinder insanların birbiri ile tanışma imkanı bulduğu ve daha sonrasında buluştuğu mükemmel bir arkadaşlık uygulaması. Yine full ücretsiz olan Tinder ile dünya üzerinden bir çok kişi ile tanışma imkanı bulacaksınız. Google Play Store mağazalarında yine 100.000.000+ kullanıcı tarafından indirilerek başarsınız bizlere ispatladı.

4 – Zoosk Flört Uygulaması

Muhteşem birtanışma uygulaması, her gün gönderilen 3 milyon mesaj, 8 milyon doğrulanmış fotoğraf ve dünya çapında 35 milyon üye ile, çok çalışan bir tanışma uygulamasında bekarlarla buluşmanın tadını çıkaracaksınız. Zoosk uygulamasının apk dosyasını yine sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

5 – OkCupid –  Online Arkadaşlık Uygulaması

Bekarlar için en iyi tanışma uygulamasını edinin ve gerçekte kim olduğunuza ve neyi sevdiğinize bağlı olarak bir eşleşme bulun. Single’ın Pazar günü veya Sevgililer Günü için bir tarih bulun. OkCupid ile çevrimiçi randevu, sizin için gerçekten önemli olan şeylere dayanır, böylece 2020 ve sonrasında sürecek bağlantılar kurabilirsiniz. Harika bağlantılar harika tarihler çıkarır – bu yüzden OkCupid bir fotoğrafın ötesinde kim olduğunuzu gösterir. Seni neyin yaptığını temel alarak aşkı bul.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.