Aşk Bu Mu indir (2018) Yerli Film Full Sansürsüz

Aşk Bu Mu İndir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Aşk Bu mu Full İndir

Aşk Bu Mu indir Romantik film tadında bir film olarak beyazperdeye 2018  yılının Aralık ayında aktarıldı. Umut ve Gülüm karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu ve Kubilay Aka isimleri oluyor. Genç adam Umut küçük yaştan itibaren hırsızlık yapmaktadır ve hayatındaki en büyük hayali ise biran önce köşeyi dönerek zengin olmaktır. Ayrıca bir hayali daha olan Umut’un yıllardır aradığı bir ailesi bulunmaktadır. Küçük yaşından beri tek başına büyüyen Umut o yaşlardan itibaren ailesini aramaktadır.
Aşk Bu Mu filminin bir diğer karakteri olan Gülüm ise genç bir kadın olarak karşımıza geliyor. Gülüm hallerine çok yaklaşmış ve sadece bir adım uzağındadır. Bu yaşına kadar hayatında herhangi bir problem yaşamadan büyüyen Gülüm okulunu da henüz yeni bitirmiştir. Fakat Gülüm bir gün çok öksürdüğünü fark ederek doktora gider. O gün Gülüm’ün hayatının karardığı gün olur ve Karaciğer yetmezliği teşhisi konulmuştur. Tam bu süreç içerisinde Gülüm ile Umut’un yolları kesişir ve belkide bu genç adam’ın yıllardır beklediği fırsat ayağına gelmişti. Aşık olacağı kadının hastalığının olması bu durumun o kadar kolay olmayacağının sinyalini vermektedir.
Yönetmenliğini Ömer Uğur’un üstlendiği Aşk Bu Mu indir filminin her sahnesi oldukça özel gözüküyor. Bir gün Umut ve arkadaşlarının hırsız olarak girdikleri evde yakalanmaları sonucu attıkları sigortacı yalanı onun Gülüm ile yollarının birleşmesine sebep oluyor. Zengin kızı olan Gülüm ile aynı evde yaşamaya başlayan Umur zaman ile Gülüm’e aşık olur. Hasta olan sevdiği kadın için elinden gelen herşeyi yapan Umut aynı zamanda hırsızlık için çalıştığı kişiler tarafından yaralanmıştır.
Aşk Bu mu filmi sitemizde HD kalitede sizlere paylaşılırken çözünürlük olarak en son seçenek 1080p olarak sunuluyor. Hem komedi hemde romantik konusu filmi sizlerin izlemesi için doğal bir etken olmayı başarıyor. Yerli Film İndir katagorisinden kolay bir şekilde indirebileceğiniz Aşk Bu Mu filminin indirme seçenekleri ise sizlerin bu filmi bilgisayarınıza hızlı bir şekilde indirmeniz kolaylık sağlıyor. Ücretsiz olarak paylaşılan indirme linkleri ile sizlerde bu filmi izleyebilirsiniz.
Aşk Bu Mu Sansürsüz indir

Aşk Bu Mu Sansürsüz indir

Aşk Bu Mu Full indir

Aşk Bu Mu Full indir

Aşk Bu Mu Ücretsiz indir

Aşk Bu Mu Ücretsiz indir

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.