Aslı Gibidir indir (2019) Sansürsüz Komedi Filmi

Aslı Gibidir indir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Aslı Gibidir Filmi Ücretsiz İndir

Aslı Gibidir indir, yerli komedi tadında siz değerli kullanıcılarımızın karşısına çıkıyor. Genç bir kız olan Aslı’nın tek hayali oyuncu olabilmektir. Oyuncu olabilmek adına çıktığı yolculukta yaşadıklarını konu edinen Aslı Gibidir filmini sizlere 1080p çözünürlükte sunuyoruz. Yerli Film indir katagorisinde sizlerle buluşan komedi tadındaki yapımın devamında ise Aslı ailesine çok düşkün bir genç kız olarak yaşantısına devam etmektedir. Aslı bu yaşına kadar ailesi ne derse onların sözünden hiç bir şekilde çıkmamıştır. Üniversiteyi kazanan Aslı tercih yapmak zorundadır fakat ailesi ondan önce davranarak onun yerine tercihi çoktan yapmıştır. Bu duruma sesini çıkartmayan Aslı onların bu tercihini kabul eder.

Ancak hallerinden asla vazgeçmeyen Aslı Gibidir indir oyuncu olabilmek yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Tekrar derslerine çalışarak yeniden sınava hazırlanan Aslı yine sınava girer ve özel bir konservatuvarın oyunculuk bölümünü kazanmayı başarır. İkinci üniversiteyi kazandığını öğrenen Aslı’nın ailesi bu duruma karşı çıkarlar. Onun oyuncu olmasını istemeyen Aslı’nın ailesi ona bu konuda destek olmayacaklarını çok katı bir dille belirtir. Artık tek başına kalan Aslı ne yapacağını bilmez bir durumda yinede hedefleri doğrultusunda yoluna devam etmektedir. Tüm bu olumsuzluklar içerisinde kendisini Dublörler Kulübü içerisinde bulan Aslı buradan hem okulu için para kazanırken aynı zamanda mesleği öğrenmektedir.

Aslı Gibidir indir yerli filminin devamında Aslı, hayatını bir şekilde sürdürmeye devam ederken bir anda kapısını aşk çalar ve tüm fikirleri artık değişmiştir. Okuluna devam eden Aslı her geçen gün hayallerine bir adım daha yaklaşırken artık sevdiği bir adamda hayatına girmiştir. Yönetmenliğini Hep Yek filminden ve Hayalet Dayı filminden tanıdığımız Ali Yorgancıoğlu üstleniyor. Başrolünü Aslı İnandık oynarken diğer oyuncu kadrosunda Nazlı Tosunoğlu, Tuna Orhan gibi isimler yer almaktadır. Aslı Gibidir filmini sitemizden ücretsiz olarak hemen telefon, bilgisayar veya tabletlerinize indirebilirsiniz.

Aslı Gibidir Sansürsüz

Aslı Gibidir Sansürsüz

Aslı Gibidir 1080p indir

Aslı Gibidir 1080p indir

Aslı Gibidir Full indir

Aslı Gibidir Full indir

Hemen İndir

Alternatif indir

Ücretsiz İndir

Full İndir

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.