Bizi Hatırla indir – 2018 Yerli Film

Bizi Hatırla Full indir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Bizi Hatırla Dram Filmi İndir

Bizi Hatırla indir filmi 2018 yılında sinemalarda izleyicilerle buluştu. İş adamı olan Kaan çalışmaya kendisini çok kaptırmış ve babasını oldukça ihmal etmiştir. Babasının rahatsızlığından sonra tekrar babası ile bağ kurmaya çalışan Kaan’ın hikayesini anlatan Bizi Hatırla filmi 1080p çözünürlük ile sizlerle buluşuyor. Çalışkan bir karaktere sahip Kaan, başarılı olduğu kariyere çok çalışarak ve dişini tırnağına katarak gerçekleşmiştir. Sakin bir hayata sahip olan bu ünlü iş adamını evli olup iki tane çocuğu bulunmaktadır.

Bizi Hatırla filminde bir diğer karakter olan Kaan’ın babası Eşref ise bir sahil kasabasında yaşamakta ve oğlunun bu ihmalkarlığından şikayetçidir. Stresli bir yaşantısı olan Kaan bu engame içinde babasına vakit ayıramamıştır. Bu durum baba Eşref’i her ne kadar derinden etkilemiş olsada oğluna yük olmaktan korkan Eşref oğluna bu durumu yansıtmamaktadır. Durumun farkına varan Kaan babasını kendi yanına getirerek aynı evde yaşamaya karar verir. Baba Eşref, kısa zaman içerisinde oğlunun yanına yerleşmiş olsada oğluna yük olmamak adına hemen geri dönmek ister.

Bizi Hatırla full indir filminin devamında alışık olmadıkları durum içerisinde bulunan baba ve oğul aslında birbirlerine ne kadar yabancılık çektiklerini fark ederler. Bu durum onlara aslında daha fazla zarar vermekte ve Kaan için zor kararlar alma durumunu ortaya çıkarmaktadır. Dram yüklü bir film olarak karşımıza çıkan Bizi hatırla filmini sitemiz üzerinden tek link olarak ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Tamamen güvenli bir şekilde paylaşılan Bizi Hatırla filminin tüm virüs taraması yapılmış olup gönül rahatlığı ile indirip izleyebilirsiniz.

Bizi Hatırla Tek Link indir

Bizi Hatırla Tek Link indir

Bizi Hatırla Full HD indir

Bizi Hatırla 1080p indir

Bizi Hatırla 1080p indir

Hemen İndir

Ücretsiz İndir

Full İndir

Rar Şifresi : oindir.net

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.