Bizim İçin Şampiyon indir (2018) Ücretsiz

Bixim İçin Şampiyon indir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Bizim İçin Şampiyon İndir

Bizim için Şampiyon indir filmi, Halis Karataş ve Begüm Atman’ın büyük aşk hikayesini konu almaktadır. Film 6 Aralık 2018 tarihinde izleyicilerle buluşmuştur. Yönetmenliğini Ahmet Katıksızın üstlendiği bu film toplamda 2.5 milyondan fazla izlenmeyi başarmıştır. Bizim İçin Şampiyon ücretsiz indirerek HD kalitede film indir katagorisinden indirebilirsiniz.. Bizim İçin Şampiyon filmi, Türkiye’de atçılığın önde gelen isimlerinden olan Halis Karataş’ın hayat hikayesinden ilham alınmıştır. İstanbul’da iyi bir jokey olma hayalini kurup en sonunda İstanbul’a gelen Halis Karataş, hayalini Bold Pilot’la tanışarak başlamıştır. Halis Karataş bu serüvenin sonucunda kurduğu hayallerinin daha fazlasını başarmıştır. 1990 yılının ortalarında Begüm’ü hayata bağlamak için uğraşan Halis ve atı, bu dönemde oldukça yıpranmıştır.

Halis Karataş katıldığı yarışlarda sürekli en arkada başlayan fakat bitiş çizgisine ulaşan ilk kişidir. Bu hayat hikayesini anlatan Bizim İçin Şampiyon Filmi Ücretsiz İndirerek izleyebilirsiniz. Bizim İçin Şampiyon filminde oynayan oyuncuları şu şekilde sıralayabiliriz; Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah, Fikret Kuşkan, Sercan Ercan, Ali Seçkiner Alıcı, Sibel Taşçıoğlu, Erdem Akakçe, Sekvan Serinkaya, Merve Altınkaya, Melis Sezen, Senay Dede, Mert Denizmen, Burak Tamdoğan, Nurhan Özenen, Oğuz Kara, Nalan Kuruçim gibi isimler yer alıyor. Halis Karataş 2 Ekim 1972 tarihinde Sivas’ın Gürün ilçesinde dünyaya gelmiştir.

Çocukluğunda futbola ilgi duyan Karataş, babası ve amcasının seyis abisinin de jokey olmasından dolayı jokeyliğe merak salmıştır. Ailesi her ne kadar karşı çıksa da 14 yaşında bu iş için ilk adımını atmıştır.  Bold Pilot adlı atı ile birlikte 1996 yılında Gazi Koşusunu rekor ile tamamlamıştır. Bu rekor günümüze kadar hala kırılamamıştır. Halis Karataş, patronunun kızı olan Begüm Atman ile 2003 yılında dünya evine girmiştir. 2 çocuk babası olan Karataş, 2009 yılında eşi Begüm Atman’ı meme kanserinden dolayı kaybetmiştir. Halis Karataş’ın bu hayatını konu alan Bizim İçin Şampiyon yapımını Full HD İndirerek keyifle izleyebilirsiniz.

bizim için şampiyon full indir

bizim için şampiyon full indir

bold pilot indir

bold pilot indir

Şampiyon bold pilot indir

Şampiyon bold pilot indir

Tıkla İndir

Hemen İndir

Ücretsiz İndir

Full İndir

Rar Şifresi : oindir.net

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.