Bozkır Kuşlara Bak Kuşlara indir (2019) Sansürsüz Yerli Film

Bozkır Kuşlara Bak Kuşlara indir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Bozkır Kuşlara Bak KuşlaraÜcretsiz indir

Bozkır Kuşlara Bak Kuşlara indir filmi toplamda 73 ödüle sahip bir yapım olarak kalitesini şimdiden ortaya koymuş durumda. Mehmet Tanrısever’in yönetmenliğini üstlendiği yapım dram filmi olarak dikkat çekiyor. Filmin konusundan bahsedecek olursak eğer Abdullah ve Çolak Ziya isminde iki yakın arkadaşın hikayesini anlatıyor. Konya’nın Bozkır ilçesinde yaşayan bu iki arkadaşın hikayesi çok eskiye dayanmakla beraber çok sıkı dostlardır. Geçimlerini silah satarak sağlayan Çolak Ziya ve Abdullah hayallerinin peşinden gitmektedirler. Farklı kişiliklere sahip olan bu iki arkadaş aslında birbirine çok zıt karakterleri vardır. Sözlüsü Emine ile yuva kurma hayali bulunan Abdullah’ın tek dileği budur ve Çolak Ziya ise günü kurtarıp aylak aylak takılarak hayatını sürdürmektedir.

Bozkır isminin verildiği yapımın devamında iki arkadaşın hayatta ki en önemli felsefeleri şeref, namus ve mertliktir. Askerliği aynı yerde yapan Abdullah ve Ziya’nın ortak arkadaşları Testici Bekir ile aynı yerde yaşamaktadırlar. İkili Testici Bekir’i ziyaret amaçlı evine giderler fakat Bekir evde yoktur. Eşi Süheyla’nın karşıladığı ikili ile o ilgilenmektedir. Fakat Çolak Ziya arkadaşının eşine sulanmış ve onu zorla tecavüz etmeye kalkmıştır. Bu sırada gelen Abdullah onu görmüş ve kadını Ziya’nın elinden kurtarmıştır. Abdullahtan kaçan ziya Bozkır’a gitmiştirve hemen ardından Abdullah oraya gelmiştir. Büyük öfke içerisinde olan Abdullah en yakın arkadaşını burada tek kurşunla öldürür. Bir öfke ile işlediği bu cinayetin ardından daha fazla dayanamayan Abdullah adalete teslim olmaya karar verir. Fakat hapishanede yaşadıkları onu bu suçu inkar etmeye kadar götürür. Dram dolu sahneleri ile izleyicileri 6 Eylül tarihinde karşılayacak olan Bozkır Kuşlara Bak Kuşlara indir filmi sizlerle kısa zaman içerisinde paylaşılacak.

Suçunu inkar eden Abdullah sözlüsü Emine ile kavuşmanın umudu ile hapishaneden çıkmayı ümit ederken mahkemede suçu üstlenen Bozkır’ın kabadayısı Erol sayesinde içeriden kurtulur. İçeriden çıkan ve artık serbest kalan Abdullah’ın asıl zorlu yaşantısı şimdi başlayacaktır. Oyuncu kadrosunda Soydan Soydaş, Tarık Tanrısever, Süleyman Kabaali gibi ismlerin bulunduğu Bozkır Kuşlara Bak Kuşlara indir filmini sitemiz üzerinden internete düşer düşmez 1080p kalitede hem telefon hemde televizyonlarınızdan izleyebilirsiniz.

Bozkır 2019 Full HD indir

Bozkır 2019 Full HD indir

Bozkır Filmini Ücretsiz indir

Bozkır Filmini Ücretsiz indir

Bozkır Kuşlara Bak Kuşlara indir

Bozkır Kuşlara Bak Kuşlara indir

Google Drive indir

Kesintisiz İndir

Alternatif indir

Hemen indir

Ücretsiz indir

Full İndir

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.