Çakallarla Dans 5 indir Sansürsüz Full HD

Çakallarla Dans 5 indir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Çakallarla Dans 5 Full HD Sansürsüz İndir

Çakallarla Dans serisinin son filmi olarak beyazperdeye aktarılan film sevenleri tarafından uzun süredir beklenmeye devam ediyor. Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Murat Akkoyunlu, Timur Acar ve Didem Balçın gibi isimler ilk filmden bu güne kadar hala bu yapımın başrolünü oynamaya devam ediyorlar. Hayran kitlesi oldukça fazla olan Çakallarla Dans 5 filminin internette izleme konusunda bir çok kişi sıkıntılı anlar yaşıyor. Malesef ki henüz internete düşmemiş olan Çakallarla Dans 5 filminin herhangi bir sitede indirme linkleri bulunmamaktadır.

Çakallarla Dans 5 indir filminin konusundan bahsedecek olursak sabıkalı bir ekip olan çakallar grubu en son yaşanan olaylardan sonra yine hapishaneyi boylamışlardı. Hapisten şartlı tahliye ile çıkan beşli çakallar grubuna birbirlerine 100 metreden fazla yaklaşmaları mahkeme kararı ile yasaklanmıştır. Fakat bizim kafadarların bu yasağa uyma gibi bir düşünceleri yoktur ve her fırsatta bu yasağı delmek için elinden geleni yaparlar. Tüm bu talihsiz olayların arasında Kayınçok Gökhan’ın yollar önce yaşadığı ilişkiden Leyla adında bir kızı olduğu ortaya çıkmıştır. Çocuğunu sahiplenmek isteyen Gökhan bunun için arkadaşlarından yardım ister ve kızınıda grup ile tanıştırır. Çocukları hep beraber sahiplenen çakallarla dans grubu bu sayede tekrar bir araya gelmişlerdir. Leyla’nın ilişkisi olduğunu öğrenen Gökhan onun kiminle olduğunu araştırmaya koyulur. Yaptığı araştırmalar sonucunda zengin çocuğu olan Sinan adında birisiyle beraber olduğunu öğrenen Gökhan bu durumu kendisine kabul ettiremez. Oldukça antipatik ve yılışık bir adam olan Sinan ile Gökhan arasında daha tanışamadan bir soğukluk başlamıştır bile.

Hapisten çıkan, ancak birbirlerine 100 metreden fazla yaklaşmaları mahkeme kararıyla yasaklanmış olan arkadaşlar, bu yasağı delmek için her türlü çabayı sarf etmektedir. Bu sırada Kayınço Gökhan’ın yıllar önceki bir ilişkisinden Leyla (Naz Çağla Irmak) adlı bir kızı olduğu ortaya çıkar. Leyla, zengin çocuğu Sinan’la (Uraz Kaygılaroğlu) beraberdir, kızının bu antipatik adamla birlikteliğini kabullenemeyen Gökhan, arkadaşlarıyla birlikte kızını sevgilisinden ayırmaya karar verir, ancak malum yasaktan dolayı bu hiç kolay olmayacaktır. Çakallarla Dans 5 sansürsüz indir maceraları devam ederken Gökhan’ın kızını kurtarmak için bir araya gelen arkadaşlar tüm yasağı delmişlerdir. Zengin zübbesi olan Sinan’ın düzenlediği partiye katılmaya karar veren çakallar hem orada kızlarını gözetleyecek hemde kendilerini zengin edecek bir soygun planı yapmaktadırlar. Murat Şeker’in ilk filminden itibaren yönetmenliğini üstlendiği Çakallarla Dans 5 yapımının bu halkasını sizlere sansürsüz olarak en kısa zamanda paylaşmayı planlıyoruz. HD kalitede ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz tüm filmler oindir.net adresinde sizlerle beraber oluyor.

Çakallarla Dans 5 Full HD

Çakallarla Dans 5 Full HD

çakallarla dans 5 sansürsüz

çakallarla dans 5 sansürsüz

çakallarla dans 5 sansürsüz

çakallarla dans 5 indir

Hemen İndir

Ücretsiz İndir

Full İndir

Not : Sansürsüz Sürüm Eklenemiştir Dosya Boyutu 5,8 GB’dır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • ahmet1 sene önce
  • Admin Sansürsüz değil galiba.

  • Can1 sene önce
  • Sansürsüz arayanlar indirmesin film sansürlü

  • bjk_kartal1 sene önce
  • sansürlü çıktı admin