Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu indir (2019) Yerli Film

Cep Herkülü Full indir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu indir

Cep Herkülü indir filmi Ekim 2019 tarihinde seyirler ile buluşuyor. Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatacak olan film çekimleri tamamlandı ve vizyon tarihi açıklandı. Ülkemizi 80’li yıllarda olimpiyatlarda temsil eden ünlü halterci Naim Süleymanoğlu’nun biyografisinin beyazperdeye aktarıldığı filmin yapımcılığını Müslüm, Çiçero ve Ayla gibi filmlerden tanıdığımız Mustafa Uslu üstleniyor. Bir çok başarılı biyografi ve tarih filmlerinde imzası olan Mustafa Uslu bu yapımında yine başarılı bir çıkış yapması bekleniyor. Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu isminin verildiği yapımın oyuncu kadrosunda ise Hayat Van Eck, Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk gibi genç isimler yer alıyor.

Ülkemizde Cep Herkülü olarak lakap takılan Naim Süleymanoğlu henüz 15 yaşında ilk Dünya Rekoru’na imzasını attı. Ülkemizin en kötü dönemlerinde parlamayı başaran ve ülkemize ışık gibi doğan Naim Süleymanoğlu kariyerinde 7 Dünya Rekoru bulunuyor. Bir çok karışıklık ve darbenin olduğu ülkemizde hiç birşey artık eskisi gibi değil ve sağcı solcu kavgası, alevi sünni çatışması bulunmaktadır. Bu yüzden ülke yönetimine el koyan Türk Silahlı Kuvvetleri tüm kontrolü kendi elinin altına almıştır. Ülke tamamen karamsarlığa bürünmüş bir durumda geleceğini düşünmektedir. Fakat olumsuzlukların arasından sıyrılan Naim Süleymanoğlu ilk Şampiyonluğunu alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Farklı olimpiyatlarda kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalya, 6 Avrupa Şampiyonluğu ve 7 Dünya Şampiyonluğu ile o dönemlerde ülkemize umut olmayı başarmıştı.

Cep Herkülü indir filminde Naim Süleymanoğlu karakterini canlandıran oyuncu Hayat Van Eck oluyor. Daha filminden tanıdığımız  Hayat Van Eck başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Şimdi onu Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu filminde başrol oyuncusu olarak izleyeceğiz. 25 Ekim tarihinde vizyona girecek olan bu biyografi yapımını sitemizin film indir katagorisinde internete düşünce bulabilirsiniz. 1080p çözünürlük ile ve sansürsüz olarak paylaşmayı düşündüğümüz filmin ne zaman internete düşeceği hakkında henüz bir bilgi sahibi değiliz. Fakat sitemizi takip ederek bu yerli filmin ne zaman düşeceğini gözlerinizle görebilirsiniz.

cep-herkülü 1080p indir

cep-herkülü 1080p indir

cep herkülü full indir

cep herkülü full indir

cep herkülü naim süleymanoğlu full indir

cep herkülü naim süleymanoğlu full indir

 • Site İçi Yorumlar
 • emir6 saat önce
 • NE ZAMAN GELECEK !!!

  • admin31 dakika önce
  • Net bir tarih yok malesef.

 • ONAYLA4 hafta önce
 • Ne zaman gelir bu yavvv

  • admin4 hafta önce
  • Net bir tarih veremem malesef.