Cep Herkülü : Naim Süleymanoğlu Vizyona Giriyor

Cep Herkülü Full indir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Filmi İzleyicilerle Buluşuyor

Türkiye spor tarihinde çok önemli bir yere sahip olan Naim Süleymanoğlu’nun hayatını aktaran yapım 22 Kasım 2019 tarihinde vizyonda izleyicileri ile buluşuyor. Büyük merak içerisinde beklenmeye başlanan film için artık geri sayım çoktan başladı bile diyebiliriz. Cep Herkülü indir isminin verildiği yapımın yönetmenlik koltuğunda oturan isim Özer Feyzioğlu oluyor ve ilk kez bir filmin yönetmenliğini üstlenmiş oluyor. Daha önce bir çok müziğin kliplerin yönetmenliğini yapan isim için bu deneyim çok başka olacağa benziyor. Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin konusundan bahsedecek olursak eğer 23 Ocak 1967 Bulgaristan’da dünyaya gelen Naim Süleymanoğlu ilk olarak 1977’de halter yarışmalarına katılmaya başladı. Bu onun için sıradan bir başlangıç olsada ileride nasıl bir tarih yazacağından haberdar değildir. Henüz 15 yaşında iken Brezilya’da katıldığı şampiyonada 52 kiloda 2 tane altın madalya kazandı.

Yaşı ilerleyen Cep Herkülü adını altın harflerle yazmaya devam etti. Daha sonrasında Viyana’ya giden Naim Süleymanoğlu burada 56 kiloda dünya rekorlarını sırası ile koparmaya devam etmesiyle beraber  130.5, silkmede 165 ve toplamda da 295 kilo olarak kırdı. Tabiki bizim Herkülümüz bunlarla yetinmedi ve 1986 yılında Dünya Şampiyonasında 60 kilo kategorisinden katıldı ve toplamdaki rekorunu 335 kiloya çıkararak dünya şampiyonu oldu başardı. Başarıların arkası kesilmedi ve 1988 yılında Naim Süleymanoğlu‘nu Seul Olimpiyatlarına uğurladık. Buradada bizim yüzümüzü kara çıkartmayan Cep Herkülü 60 Kiloda kırılması güç yeni rekolara imza attı.

Şimdilerde ise Cep Herkülü‘nün çektiği zorluklarını ve nasıl buralara kadar geldiğini hep beraber vizyonda izleyeceğiz. Türkiye’nin o çalkantılı dönemindeki tek umut ışığı olan bu küçük adam her zaman bizler için ayrı yerde olacaktır. Vizyona girecek olan Cep Herkülü filmini henüz internet üzerinde izleme gibi bir şansımız malesef bulunmuyor. Fakat internete düşer düşmez sitemiz üzerinde ücretsiz olarak bu yerli filmi bulabilirsiniz. Sizlerde 7 Dünya Rekoru,üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalya, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu olan bu adamın filmini izlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken şey bizi takip etmek olacaktır.

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu indir (2019) Yerli Film

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu indir Cep Herkülü indir filmi Ekim 2019 tarihinde seyirler ile buluşuyor. Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatacak olan film çekimleri...

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.