Dumbo indir (2019) Türkçe Dublaj

Dumbo Türkçe Dublaj indir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Dumbo Animasyon Filmi indir

Dumbo indir, sirk sahibi Max Medici sirk’in eski yıldızı olan Holt Farrier’a çok önemli bir görev verir. Fakat bu görevde tek başına gitmemesi gerektiğini ve çocukları Milly ve Joe’yi yanına alaması lazımdır. Bu ailenin görevi ise sirke yeni gelmiş olan koca kulaklı fillerin bakımını üstlenmektir. Harika bir animasyon filmi olarak bu sıcak yaz gününde çocuklarınıza harika bir süpriz yapabilirsiniz. Küçük ve bir o kadar sevimli olan bu bebek filin en önemli özelliği ise uçabilmektir. İşlerin her gün kötüye gittiği bu sirke ilaç gibi gelen Dumbo bir anda insanların gözdesi olmayı başarmıştır.

Türkçe Dublaj olarak paylaşılan Dumbo filminin çözünürlüğü ise 1080p kalite olup full hd olarak izleyebilirsiniz. Büyük girişimci olan V.A. Vandevere’in dikkatini çeken Dumbo onun için özel bir proje hazırlamaya karar verir. Vandevere, bu sevimli fil olan Dumboyu büyük eğlence parkı olan Dreamland için kiralar. Fakat Dreamland eğlence parkı aslında dışarıdan gözüktüğü gibi çok masum ve güzel bir yer değil aksine karanlık sırlarla dolu bir yerdir. Buna rağmen Dumbo, çekici ve muhteşem bir akrobat olan Colette Marchant ile beraber büyük bir yükselişe geçerek zirveye doğru yükselmeye devam etmektedir.

Dumbo indir animasyon filminin devamında ise Dumbo tüm şöhret basamaklarını Dreamland sayesinden tek tek tırmanmaya devam etmektedir. Fakat burasının karanlık sırları onun başına bela olacak ve hiç huzuru kalmayacaktır. Daha önce Alis Harikalar Diyarında 2 – Aynanın İçinden,  Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları, Frankenweenie gibi animasyon filmlerinden tanıdığımız Tim Burton bu filmin yönetmenliğinii üstleniyor. Colin Farrell, Danny DeVito, Michael Keaton gibi isimlerin yer aldığı seslendirme kadrosu bu filmin keyifli diğer yanı oldu. Yaz tatiline giren çocuklarımız için sizlere bir diğer tavsiyede bulunacağımız film olan Rafadan Tayfa Dehliz Macerası yapımını izlemenizi öneriyoruz.

Dumbo indir

Dumbo indir

Dumbo Full indir

Dumbo Full indir

Dumbo 1080p indir

Dumbo 1080p indir

Hemen İndir

Ücretsiz İndir

Full İndir

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • nuray7 ay önce
  • bilgisayara indirmeye calışıyorum çocuklarım için fakat hep hata veriyo. hatta bir dünya film hata veriyo bu tesadüf olmaz kesşnlikle ben hata yapıyor yada bilmiyorum nasıl indireceğimi. lütfen yardımcı olurmusunuz.

    • admin7 ay önce
    • Nasıl bir hata olduğunu belirtirseniz sizlere yardımcı olacağım.