Efsane Geri Döndü Rambo 5: Son Kan Geliyor!

Rambo Son Kan indir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

İlk çıktığından beri bizleri aksiyona doyuran Rambo efsanesinin 5. filmi olan Son Kan’dan(Last Blood) ilk fragman resmi olarak geldi ve izleyenleri şimdiden büyük bir heyecana soktu diyebiliriz.

Rambo 5 Son Kan filmi Mayıs’ta Cannes Film Festilavi’nde gösterime girdi ve hemen ardından ilk tanıtım videosu internet ortamına sızdırıldı. Rambo filminin bir çok hastası olduğunu hepimiz biliyoruz ve kendisi Amerikanın efsanesi olarak beyazperdeye 1982 yılında aktarıldı. Serinin 5. Filmi olmaya hazırlanan Rambo Last Blood konusu ile dikkat çekmeyi başardı.

Rambo 5 Son Kan

Rambo 5 Son Kan

Artık yaşlanan Rambo kendi çapında sessiz bir yaşam sürme kararı almış ve Arizona’da bir çiftlikte yaşamaya başlamıştır. Yaşadığı Stres Bozukluğu hastalığından dolayı yaşadığı yer kendisine çok iyi gelen Rambo artık beladan uzaktır. Lakin yakın komşusu Maria’nın kızı Meksikalı kaçakçılar tarafından kaçırılana kadar.

Yaşlandığı görülen Rambo artık son kanı dökmek için savaşa hazırlanmaktadır. Maria’nın kızını kurtarmaya hazırlanan Rambo büyük bir çeteyi karşısına almıştır. Maria’nın kızı ve bir gazeteciyi kaçıran Meksikalı kartel ile görüşmeye giden Rambo olumsuz yanıt alınca savaşın fitili ateşlenmiş olur. Böylece Rambo için kurtarma görevi başlamıştır.

Rambo 5 Son Kan indir (2019) Türkçe Dublaj

Rambo: Son Kan Türkçe Dublaj indir Rambo 5 Son Kan indir filmini biliyoruz ki 7 den 70’e hepimiz büyük merak içerisinde bekliyoruz....

Fragmanda karavanında yaşlanan, sessiz sakin bir hayat süren John Rambo’yu görüyoruz. Çiftliğinde sessiz sakin yaşıyor. Ta ki gürültü ve patırtı tekrar patlak verene kadar. Tecrübeleri tarafından lanetlenmiş Rambo, bu sefer savaşa son kanı dökmek için giriyor. Oyuncu kadrosunda Sylvester Stallone, Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta gibi isimlerin bulunduğu Rambo 5 yapımını sitemiz üzerinden’de kolay bir şekilde indirebilir ve izleyebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.