En Kullanışlı 5 Android Selfie Uygulaması

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Bu makale ile sizlere en iyi 4 Selfie Uygulamaları hakkında bilgiler aktaracağız. Son yılların en popüler fotoğraf çekilme modeli olan Selfie için bir çok uygulama geliştirildi ve hepsinin birbirinden farklı özellikleri bulunuyor.  Aşağıda Selfie Apps ile ilgili B612 – Güzellik ve Filtre Kamerası, Retrica gibi bir çok uygulamayı sizlere paylaşıyor ve bu uygulamaları ücretsiz olarak tam versiyonu kullanmanıza olanak sağlıyoruz.

Her gün kız arkadaşlarınla yada erkek arkadaşınla ​​selfie çekmeye takıntılı mısın? Artık güçlü bir selfie uygulaması olan doğal selfie efektlerini bırakırken, fotoğraftaki akneler veya gözenekler hakkında endişelenmenize gerek yok. Özçekimi çok daha ilginç ve sevimli hale getirmek için yüzünüzü veya makyajınızı değiştirmek için filtreler ve diğer efektler de ekleyebilirsiniz. İşte sizlere bu harika uygulamalar hakkında bilgiler veriyor ve sizlere faydalı olanları indirmenizi sağlıyoruz.

 1 – B612 – Güzellik ve Filtre Kamerası

B612 APK

Nihai selfie uygulaması olarak tasarlanan B612, başka hiçbir yerde bulamayacağınız eğlenceli ve taze özelliklerle doludur. Bu uygulama ile çekeceğiniz tüm fotoğraflara efektler ve filtreler ekleyebilir ve basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Sadece fotoğraf değil B612 uygulaması ile aynı zamanda videolar’da düzenleyebilir ve sosyal medyanızda paylaşabilirsiniz.

2 – Retrica

Retrica, canlı filtreler, düzen, düzenleme, sosyal ve gizli paylaşım seçeneklerinin sonsuz bir kombinasyonuna sahip basit bir fotoğraf çekme ve paylaşma uygulamasıdır. Aynı anı milyonlarca yolla çekebilir ve dünyayla, özel biriyle paylaşabilirsiniz. Bana göre Retrica uygulaması listenin başında yer almayı hakediyor ve hakettiği yerden bizde ona yerini veriyoruz. Bu uygulamayı kolay bir şekilde mobil cihazlarınıza indirin ve hemen yeni fotoğraflar çekilmeye başlayın.

3- Camera 360 – Komik Çıkartmalı Selfie Fotoğraf Editörü

Camera360, klasik ve orijinal fotoğraf filtreleri, canlı selfie etiketleri ve maskeleri, görüntü paylaşımı ve dahili topluluk seçenekleri ile eksiksiz bir tam donanımlı kamera uygulamasıdır. İçerisinde bir çok farklı çıkartma içeren uygulama ile eğlenceli anlar yaşayacak ve bu anları instagram, facebook yada twitter gibi sosyal medya platformlarında paylaşabileceksiniz. Tamamen ücretsiz bir uygulama olan Camera 360 uygulama içi satın alımlar içermektedir. Sizlerde bu uygulamayı denemek istiyorsanız hemen indirmeniz gerekmektedir.

4 – BeautyPlus – Kolay Fotoğraf Düzenleyici ve Selfie Kamera

Selfie’lerini, resimlerini ve videolarını her ay düzenlemek için 300 milyonun neden BeautyPlus’ı seçtiğini öğrenin. İşte size bir ipucu: BeautyPlus, basit ama güçlü fotoğraf düzenleme araçları, sanatsal efektler, artırılmış gerçeklik (AR) filtreleri ve selfie oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımak için çok daha fazlasını sunar. Öyleyse, en iyi selfie’yi sosyal medya hesabınıza göndermeye hazır olalım! Bu yapımda uygulama içi satın alımlar mevcut olduğu için isterseniz belirli ücretler ödeyerek çıkartma yada bir efekt alabilirsiniz.

5 – Candy Camera – Selfie, Güzellik kamerası, Fotoğraf editörü

Fotoğraflar ve videolar için filtreler Kusursuz selfie’ler için güzelleştirme araçları bu uygulama ile sizlerli bekliyor. Harika bir uygulama olan Candy Camera yapımında istediğiniz filtreleri kullanabilir ve fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Yine tamamen ücretsiz olan bu uygulama içerisinde binlerce çıkartma ve filtre barındırıyor. Oldukça geniş kapsamlı olan Candy Camera’yı hemen ücretsiz olarak indirin ve kullanmaya başlayın.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.