FlyVPN Premium APK indir – 5.0.3.1 Kilitler Açık

admin Tüm Yazılarını Gör

183 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok kötü Kötü Fena Değil İyi Çok İyi!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok kötü Kötü Fena Değil İyi Çok İyi!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizce
 • ÜreticiFlyVPN
 • İşletim Sistemi Android

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

FlyVPN MOD APK indir

FlyVPN Premium , Google Play Store mağazalarında 5 milyondan fazla indirilen popüler bir VPN uygulamasıdır. Kullanıcılara İnternet üzerindeki kısıtlı içeriğe erişmek için basit ve hızlı bir çözüm sunar. Geniş dünya sunucu sistemleri sayesinde, FlyVPN her zaman yüksek hız ve çalışma stabilitesi ile takdir edilmektedir. Uygun bir VPN kullanarak, web sayfalarına göz atarken IP adresinizi gizleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Bu yüzden bu tür uygulamalar normalden daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde çalışmakta olup, kullanıcıların kısıtlı içeriğe kolayca erişmesini sağlar.

Sizlere bu uygulamanın işleyişi hakkında bir kaç örnek verecek olursak, Hay Day, Clash of Clans gibi bazı iyi SuperCell oyunları Vietnam’da Bu nedenle, bu ülkelerdeki kullanıcılar oyun sunucusunu indiremez veya bu sunucuya bağlanamaz. Ancak FlyVPN Premium uygulaması bu sorunu kolayca çözebilir.Şu anda, FlyVPN piyasadaki en iyi VPN uygulamalarından biridir. Uygulama Android, iOS, Windows ve macOS platformlarında kuengellendi veya PUBG Mobile, Hindistan’daki mağazalardan yasaklandı. llanılabilir fakat biz sizlere sadece android sürümünü paylaşıyoruz. FlyVPN’in ana sayfasında, uygulamanın her platformda dünya çapında 18 milyondan fazla kullanıcıya ulaştığını görebilirsiniz.

FlyVPN’in Temel Özellikleri

Bu uygulamayı bu kadar iyi yapan bir çok etken olması ve kullanıcıların gönlünü kazanması için bir çok özellik sunması gerekiyor. Şimdi bu yazımızın devamında sizlere FlyVPN Premium uygulamasının özellikleri hakkında bilgiler aktaracağız.

Tamamen Ücretsiz Uygulama

VPN uygulamaları dünya çapında genellikle ücretli bir hizmettir. Birçok VPN uygulaması, kullanıcıların denemesi için genellikle belirli süreler için verilir ve ilerleyen zamanda genellikle istikrarsızlık, yavaş, çoğu zaman bağlantı kopması gibi düşük kalitede olurlar. Ancak, FlyVPN uygulaması tamamen farklıdır ve ücretsiz VPN’yi hizmetini yüksek kalitede kullanabilirsiniz. Ayrıca, geliştirici, ABD, Singapur, Çin, vb.Gibi dünyanın birçok yerine çok sayıda sunucu koymuştur. Premium paketteki premium sunuculara ek olarak, iyi kalitede ücretsiz VPN kullanabilirsiniz.

Yüksek Güvenlik Önlemi

FlyVPN kişisel veriler ve kullanıcı bağlantıları için yüksek güvenlik sağlamak için bit-256AES teknolojisini kullanır. Bilgisayar korsanları, virüsler, kötü amaçlı yazılımlar ve diğer birçok tehlikeden endişe etmeden dünyanın dört bir yanındaki sunuculara özgürce bağlanabilirsiniz. Ayrıca, IP adresinizi otomatik olarak gizler ve şüpheli olduğunu düşündüğü web sitelerini kendisi otomatik olarak engeller.

Kullanıcı Dostu Basit arayüz

Uygulamanın arayüzü oldukça basit ve buna benzer bir uygulama olan UFO VPN ile hemen hemen aynı özellikleri taşıyor diyebiliriz. Kullanıcıların yalnızca uygulamayı indirmeleri ardından açmaları ve uygulamanın gerektirdiği izinleri vermeleri gerekir. Ardından, ana ekran arayüzünde, VPN’yi etkinleştirmek için ortadaki geçiş düğmesine dokunarak hemen aktif hale getirebilirsiniz. Aşağıda bulunan listeden kullanılabilir bir sunucu seçerek kendinizi gizleyebiliriniz.

Sonuç olarak, android cihazlarınız için iyi bir VPN uygulaması arıyorsanız, FlyVPN kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken bir seçenek olacaktır. Uygulama, bant genişliğine sınırsız erişim sağlar ve web sitelerinde ve diğer içeriklerde tüm IP kısıtlamalarının kilidini açar. Sitemizin apk indir katagorisinden ücretsiz olarak indirebilir ve bu uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Güvenlik taraması tarafımızdan gerçekleştirilen uygulamada herhangi bir zararlı içerik bulunmamaktadır. FlyVPN

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.