Geniş Aile Komşu Kızı indir | Sansürsüz Yerli Film

Geniş Aile Komşu Kızı indir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Geniş Aile Komşu Kızı | Komedi Filmi İndir

Geniş Aile Komşu Kızı indir, filmi ile komedi tufanına hazırmısınız? İlk olarak Geniş Aile dizisi ile tanıdığımız yapım daha sonra film olarak beyazperdeye aktarıldı. Sorunlu bir adam olmaya devam eden Cevahir yine büyük maceraların içerisine atlar. Hayatlarını hiç bir şekilde yoluna koymayı başaramayan Cevahir ve en yakın arkadaşı Ulvi, bir oto yıkama dükkanı açarak hayatlarını düzene sokmaya çalışırlar. Fakat ikilinin yaptığı her iş eninde sonunda eline yüzüne bulaşır. Oto yıkama işinde çalışmaya devam eden ikili bir gün Cevahir’in eski sevgilisi Zeynep’i yolda görmesiyle beraber yine yön değiştirir.

Zor durumda olduğunu Cevahir ve Ulvi’ye anlatan Zeynep onlardan yardım ister. Başında ki beladan bir türlü kurtulamayan Zeynep’in tek çaresi eski sevgilisi Cevahir ile arkadaşı Ulvi’dir. Geniş Aile Komşu Kızı indir devamında Zeynep abisi Katip’in vasiyeti üzerine Nebil isminde bir adam ile evlenmek zorundadır. Abisinin vasiyetini yerde bırakmak istemeyen Zeynep her ne kadar gönüllü olmamış olsada Nebil ile evlenecektir. Bu evliliğin olmaması için tek şart Nebil’in bu evlilikten vazgeçmesini sağlamaktan geçer. Cevahir, Ulvi, Kütük ve Muazzez birlikte olup Nebil’in Zeynepten vazgeçmesi için binbir oyun yaparlar. Ne kadar zor olsada en sonunda Nebil, Zeynep ile evlenmekten vazgeçer.

Zeynep’i kurtardığını düşünen Cevahir ve Ulvi ilerleyen zaman içerisinde başlarına nasıl büyük bir bela aldıklarının farkına varırlar. Hiç ummadıkları şekilde Nebil, onları türlü belaların içine sürükleyecektir. Geniş Aile Komşu Kızı indir filminin yönetmenliğini Aşk Bu Mu filminden tanıdığımız Cüneyt İnay üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise daha önceki Geniş Aile yapımlarından tanıdğımız : Ufuk Özkan, Bülent Çolak, Rojda Demirer ve Emre Altuğ gibi isimler yer alıyor. 2 Ağustos 2019 tarihinde vizyona girecek olan Geniş Aile Komşu Kızı filmi sitemizde internete düştüğü anda 1080p kalitede ve sansürsüz olarak film indir katagorisinde sunuluyor olacak. Sadece tanıtım amaçlı karşınıza çıkan filmde herhangi bir indirme linki bulunmamaktadır ve lütfen link sormayın.

Geniş Aile Komşu Kızı 1080p indir

Geniş Aile Komşu Kızı 1080p indir

Geniş Aile Komşu Kızı Full indir

Geniş Aile Komşu Kızı Full indir

Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz indir

Geniş Aile Komşu Kızı Sansürsüz indir

Alternatif indir

Hemen indir

Ücretsiz indir

Full İndir

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • ramazan1 sene önce
  • rar sifreleri ne acaba