Hababam Sınıfı Yeniden İndir – Sansürsüz

Hababam Sınıfı Yeniden İndir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Hababam Sınıfı Yeniden Full İndir

17 Mayis 2019 tarihinde vizyona giren Hababam Sınıfı Yeniden indir yapımı yeni nesil öğrencileri Hababam sınıfına uyarlıyor. Rıfat Ilgaz’ın efsane eseri olan Hababam Sınıfı filminin devamı niteliğinde çekilen film aslında hiç bir zaman o eserin yerini tutmayacak olsada merak edenler için sitemizde ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Yeni jenerasyon için uyarlanan Hababam Sınıfı Yeniden filminin oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu gibi isimler yer alıyor. Özel Çamlıca Lisesi’nin yeniden karma eğitime geçmesinin ardından Hababam Sınıfı’nda yaşanan olayları anlatan film 1080p çözünürlük ile sunuldu.

Hababam Sınıfı Yeniden indir filminin yönetmenliğini ise Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi, Biz Size Döneriz ve Damat Takımı gibi yerli filmlerden tanıdığımız Doğa Can Anafarta üstleniyor. Türk halkı için önemli bir yere sahip olan Hababam Sınıfı filmini  Tarık Akan’lı, Kemal Sunal’lı, Halit Akçatepe, Şener Şen’li, Adile Naşit’li, Münir Özkul’lu kadrolu isimler ile tanıdığımız için bu film bizler için ne kadar anlam ifade eder onu sizlerin takdirine bırakıyoruz. Görkemli isimlerden uzak tutulan film oyuncularının hepsi yeni yüzlerden oluştuğu için film için bir farklılık oluşturuyor diyebiliriz.

Hababam Sınıfı yeniden indir filmini sitemizde 1080p çözünürlükte ve tek link olarak siz değerli kullanıcılarımız için paylaşıyoruz. HD kalitede paylaşılan Hababam Sınıfı filmi İMDB platformunda 3.0 gibi düşük bir not aldı. Fakat herşeye rağmen ortaya koyulan bir emek olduğu için bu filmi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Hababam Sınıfı Yeniden Full indir

Hababam Sınıfı Yeniden Full indir

Hababam Sınıfı Yeniden Ücretsiz

Hababam Sınıfı Yeniden 1080p indir

Hababam Sınıfı Yeniden 1080p indir

 

Tıkla İndir

Hemen İndir

Ücretsiz İndir

Full İndir

Rar Şifresi : oindir.net

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.