Hayvan Mezalığı indir (2019) Türkçe Dublaj Full HD

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Hayvan Mezarlığı Full indir

Hayvan Mezarlığı, korku filmi olarak 2019 senesinde en çok beklenen filmler arasına girdi. Oldukça etkileyici sahneler bulunan filmde yönetmenliği Kevin Kölsch, Dennis Widmyer gibi isimler üstleniyor. Hayvan Mezarlığı konusundan bahsedecek olursak eğer bir aile yeni buldukları eve taşınırlar. İlginç bir aile olan bu kişiler yakın zamanda küçük kızlarını kaybetmişlerdir. Küçük kızlarını geri getirmek için yeni taşındıkları evin yakınındaki mezarlığa oğlunu gömer. Asıl olay ise evlerinin yakınındaki mezarlığa daha önce gömdükleri kedilerinin tekrar canlanması olmuştur.  Hayvan Mezarlığı indir, evlerinde düzenledikleri bir parti esnasında kızları Creed ailesi kızlarını üzücü bir şekilde kaybeder.

80’li yıllarda ilk filmi yayınlanan Hayvan Mezarlığı filmi o zamanlarda en çok satılan film olmayı başarmıştır. “Katil çocuk” teması sayesinde izleyiciler tarafından son derece beğenilen ve merak edilen yapım o senelerde ortalığı adeta kasıp kavurmayı başarmıştır. It/O filmine benzer bir film beklerken aslında aralarında benzerliğe dair hiç birşey bulunmamaktadır. Kendi Bütçesinin 5 katı hasılat yapan Hayvan Mezarlığı filminin korku dolu sahnelerine sizlerde tanık olmaya hazır olun.

Louis Creed, iki çocuğu ve eşi Rachel yaşantılarına Baston’da devam etmektedirler ve şehir yaşantısından çok fazla sıkılmışlardır. Yeni bir hayata başlamak için kırsal bir yerden ev tutan Creed ailesinin tek istediği huzurlu bir yaşama ve yeni başlangıç yapmaktır. Bu yaşantıya uyum sağlamak oldukça zor olmuş olsada bir şekilde ayak uyduran ailenin talihsiz bir kaza sonucunda kedileri ölür. Kedilerini evlerinin yakınındaki bir mezarlığa gömen Creed ailesi üzücü bir şekilde oradan ayrılırlar.

Bir süre sonra gizemli bir şekilde mezarlığa gömdükleri kedileri tekrar hayata döner. Gizemlerle dolu bu mezarlığın sırrını çözmeye çalışan Louis Creed ve Rachel en sonunda gizemi çözerler. Çözdükleri gizem sonrasında kaybettikleri kızlarını tekrar hayata döndürmek için buraya gömerler. Geri getirmek için bir umut gömdükleri kızlarını Louis ve Rachel kızlarını geri getirebilecekler mi büyük merak konusu oluyor.

5 Nisan 2019 tarihinde vizyona giren film kısa bir süre içerisinde sitemizde 1080p kalitede sizlere paylaşılacak. Türkçe dublaj olarak indirebileceğiniz Hayvan Mezarlığı filminin oyuncu kadrosunda Jason Clarke, Amy Seimetz, John Lithgow gibi ABD ülkesinin ünlü isimleri yer alıyor. Filmi izlemek için maddi sebebeplerden dolayı eğerki sizlerde sinema salonlarına gidemediyseniz sizler için ücretsiz olarak bu filmi paylaşıyoruz.

hayvan mezarlığı indir

hayvan mezarlığı indir

hayvan mezarlığı türkçe dublaj

hayvan mezarlığı türkçe dublaj

hayvan mezarlığı 1080p

hayvan mezarlığı 1080p

 

Tıkla İndir

Hemen İndir

Ücretsiz İndir

Full İndir

Rar Şifresi : oindir.net

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.