John Wick: Chapter 3 – Parabellum indir – Full Ücretsiz

John Wick 3 Türkçe İndir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

John Wick 3 indir Ücretsiz

[yasr_overall_rating size=”large”]

John Wick 3 indir filminin konusu serinin ikinci filminin devamı niteliğini taşıyor. Kural ihlali yapan Wick gizli suikastçi birliğinden atılmıştır. İki sebepten dolayı kellesine 14 Milyon ödül koyulan John Wick’in başı çok büyük belaya girmiştir. Bu sebeplerden birisi kural ihlalidir ve Continental Hotel’de hırslarına yenik düşerek John Wick 2 filminde birisini öldürmüştür. Daha önceden işi bitmiş olması gereken John Wick’e otel yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilmiştir.

Artık John Wick’in 1 saati kalmıştır ve otel ile ilişkisi kesilip üyeliği iptal edilerek tüm hizmetleri son bulacaktır. Ayrıca kellesine koyulan 14 Milyon dolarlık ödül yüzünden tüm suikastçiler onun peşine düşecektir. New York şehrinden kaçması gereken Wick’in işi hiç kolay olmayacak ve kellesi peşinde bir çok belalı adam olacaktır. John Wick 3 indir tek güveneceği bir yer vardır orasıda servis endüstrisidir.

John Wick artık yediği halt yüzünden artık tamamen yalnız bir adam haline gelmiş ve yaptıklarını temizlemenin peşine düşmüştür. Aslına bakılacak olursak  Continental Oteli’nde öldürmüş olduğu adamı bir çok haklı sebepleri yüzünden katletmiştir. Fakat kurallar gereği malesef ki onunda bir cezası olacaktır. John Wick 1 filminde köpeği için savaşan Wick ikinci filminde ise karısının hatıraları için savaş vermişti. Şimdi ise tamamen kendi hayatı ortadadır ve kendisini kurtarma savaşı verecektir. Fakat bunun için tek kurtuluş yolu vardır oda kendisine güvenilir bir müttefik bulabilmek.

John Wick Parabellum indir filmini sitemizde internete düştüğü anda bulabilirsiniz. Sizlere 1080p çözünürlükte paylaşmayı düşündüğümüz bu harika aksiyon yapımı ayrıca türkçe dublaj olarak film indir katagorisinden indirebileceksiniz. Chad Stahelski’yi ise John Wick serisinin 2 filminin yönetmenliğinde görmüştük ve şimdi serinin son filminde yine yönetmen koltuğuna oturuyor.

John Wick 3 Full indir

John Wick 3 Full indir

John Wick 3 Parabellum

John Wick 3 Parabellum

John Wick 3 Türkçe Dublaj

John Wick 3 Türkçe Dublaj

 

Hemen İndir

Alternatif indir

Ücretsiz İndir

Full İndir

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Yavuz1 sene önce
  • Türkçe Dublaj ne zaman çıkar admin bu altyazı..

  • Meryem1 sene önce
  • Türkçe altyazı çıktı sanırım ne zaman eklersiniz?