La Casa De Papel 1. Sezon

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

La Casa De Papel 1. Sezon Tüm Bölümler İndir

La Casa De Papel 1. Sezon 2016 yılında Netflix platformunda yayınlandı ve o günden beri büyük bir kitleye sahip oldu. İmdb puanı 8.7 olan dizinin ilk sezonu toplam 13 bölümden oluşuyor. Dizinin konusu ise oldukça etkileyici bir şekilde izleyenleri sürükleyip gidiyor. Profesör olarak takma ismi ile tanınan bir suç makinesi, tarihin en büyük soygununu yapmak için çalışmalara başlar. Yapacağı soygun için ayrı ayrı dersler hazırlayıp tüm soyguncuları özenle seçer ve hepsine birer birer eğitim vermeye başlar. Profesör’ün soymayı planladığı İspanya Kraliyet Darphanesini patlatmak ve oraya girmektir. Kurduğu ekip toplam 8 kişiden oluşuyor ve her biri kendi alanında birer uzman soyguncu olarak karşımıza geliyor. Ekipte bulunan her kişinin kendine verilen bir ismi vardır ve şehir isimlerinden her birine bir isim verilmiştir. Darphane soygununu gerçekleştirmek için son derece kusursuz bir soygun yapması gereken ekibin aldığı eğitimler işe yaracaktır. Her ihtimali hesaba katılarak 5 ay boyunca aldıkları eğitim sonrasında artık soygun zamanı gelmiştir.

Yola çıkan La Casa De Papel ekibi yolda ele geçirdikleri tır’ın içerisine kendileri ile beraber tüm ekipmanlarını silah ve paylayıcıları bu aracın içerisine yerleştirir. Ekip soygun için gittikleri İspanya Kraliyet Darphanesine salvador dali maskeleri ile beraber giriş yaparak 8 kişiyi rehin alırlar ve rehinelerile birlikte kendilerini Darphanenin içine kilitlerler. Artık bu ekip için ölüm kalım savaşı başlamıştır. Giriştikleri bu soygundan ya ölü yada diri çıkacaklardır.Yaptıkları soygunda başarıyı sağlarsalar eğer zengin olarak kurtuluşa gideceklerdir.

Profesör ise bu soygunu dışarıdan kameralar yardımı ile yönetecek ve yine ekibin başında duracaktır. Polis tarafından duyulan bu soygun onların hemen olay yerine intikal etmesiyle beraber tüm aksiyon artık başlamıştır. Darphaneye giriş yapmayı planlayan polisleri bir süpriz beklemekte ve içeride bulunan sivil insanlarında yüzünde maske ve silah vardır. Sivil halka zarar vermek istemeyen İtalyan polis’i ne yapacağını bilememektedir. Polis’in eli kolu bağlanmış ve Profesör’ün planı tıkır tıkır işlemeye başlamıştır. Profesör’ün bir ajan’ın gözlüğüne taktırdığı dinleme cihazı sayesinde onların ne yapacağını erkenden biliyor ve ekibine ona göre yol çizmektedir. La Casa Da Papel 1. Sezon indir  devamında sorunsuz ilerleyen soygunda bir problem ortaya çıkmış ve Profesör, Müfettiş Raquel Murillo’ya aşık olmuştur. Aralarında yaşananlar sayesinde Profesör hatalar yapmaya başlamıştır. Müfettiş Raquel Murillo ise yaşananları çözmüş ve Profesör’ün hırsız olduğunu anlamıştır. Aralarında yaşananlardan sonra bir birine aşık olan ikili arasında büyük bir bağ oluşur. Müfettiş Raquel Murillo’da bu soyguna dahil olur.

Müfettiş Raquel Murillo’yı çözen ajanlar onun üstüne giderek profesör’ün yerini söylemesi konusunda ona baskı kurarlar. Çocuğunun velayeti yüzünden bu olaya karışan Raquel Murillo’yu yine çocuğu üzerinden tehdit edilerek Profesör’ün yerini söylemesi konusunda baskıları artırırlar. Bol aksiyon sahnesine sahip olan La Casa De Papel 1. Sezon‘da internette ilk olarak sizlere Türkçe Dublaj olarak biz paylaşıyoruz. Tek Link olarak 1080p kalitede indirip izleyebileceğiniz bu dizinin

 

La Casa De Papel 1. Sezon indir

La Casa De Papel 1. Sezon indir

La Casa De Papel indir

La Casa De Papel indir

La Casa De Papel Türkçe Dublaj

La Casa De Papel Türkçe Dublaj

 


Sezon Tüm Bölümler İndir

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.