La Casa De Papal 3. Sezon indir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

La Casa De Papel 3. Sezon indir

La Casa De Papel 3. Sezon indir, 19 Temmuz günü izleyicilerine merhaba dedi. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan La ca da de papel dizinin ilk iki sezonu dünya çapında adeta bir efsane yarattı. Tüm izleyicileri büyük merak içerisinde 3. Sezonu beklerken bu sezon beklediklerine değdi diyebiliriz. Polisler tarafından yakalanan Rio artık hapishane yollarına düşmüştür. Onun yakalandığını öğrenen Tokyo adeta bir çılgına dönerek onu kurtarmak için yeniden kusursuz bir plan yapması gerekmektedir. Ayrıca ekibin tekrar bir araya gelmesi lazım ve biran önce toparlanmalıdırlar.

İlk sezonlarda hedefleri sadece İspanyol Kraliyetine ait biz darphaneyi soymak olan ekibin bu sefer ki görevi arkadaşlarını kurtarmak olacak. Herkesin en çok merak ettiği Berlin bu sezonda yaşayacak mı? La casa de papel 3. Sezonda eğer Berlin karakteri yaşayacak olursa dizi büyük bir  fiyasko yaratır. Fakat dizinin çılgın senaryosu yüzünden tüm izleyenlerin içinde hala bir sürpriz olabilir mi sorusu gelmiyor değil. Başrollerinde Úrsula Corberó, Paco Tous ve Alba Flores gibi isimlerin rol aldığı La Casa de Papel 3.sezon sitemizde izlemek isteyenler için Türkçe Altyazı olarak sunuluyor ve hemen indirmenize olanak sağlıyor.

La casa de papel 3. Sezon indir Netflix platformunun ortaya çıkarttığı harika bir yabancı dizi olarak karşımıza çıkıyor. Amerikanın egomanyasında bulunan film ve dizi sektöründe Netflix adeta onlara dur demeyi başardı. Dizi içerisinde Türk izleyenlerin de en çok merak ettiği Türkiye şehrinden bir karakter olacak mı sorusu 3. Sezonda cevabını buluyor. La Casa De Papel dizisinin 8. bölüm yayınlanan 3. sezonunu sizler için teker teker derlemeye aldık.

La Casa De Papel 3. Sezon 1. Bölüm – Geri Döndük

Dünya üzerinden 19 Temmuz günü yayınlanan dizi büyük yankı uyandırmayı başardı ve izleyenler ilk bölümünü izlemek için hemen ekranları başına geçti. Rio yakalanınca çılgına dönen Tokyo büyük bir öfkeye bürünür ve hemen birşeyler yapması gerektiğini düşünmeye başlar. Profesörden yardım isteyen Tokyo hemen Rio’yu kurtarmak için plan yapması gerektiğini söyler. Cürretkar bir plan hazırlayan Profesör ve Tokyo Rio’yu kurtarmak için ekibi tekrar toplamaya başlar ve artık planları soygun değil arkadaşlarını kurtarmak olacaktır.

La Casa De Papel 3. Sezon 2. Bölüm – Aikido

Hedefleri mutlak kaos yaratmak olan ekibin bu sayede arkadaşlarını çıkarmak için bir yol deneyeceklerdir. Profesör, kardeşinin hazırladığı planı uygulayarak İspanya Merkez Bankasını hedef alarak Martin’i ekibe katmaya karar verir.

La Casa De Papel 3. Sezon 3. Bölüm – Yerin 40 Metre Altında

Her bölümü ayrı bir nefes kesen La Casa De Papel dizisinin bu bölümünde Tokyo ve Nairobi’nin tüm çabaları şiddetli bir şekilde ters bir sonuç verir. Profesör ise Berlin’in su ile dolu odadan altını nasıl çıkaracaklarını anlattığı anı hatırmalaya başlar.

La Casa De Papel 3. Sezon 4. Bölüm – Güm, Güm, Güle Güle

Najwa Nimri, Hovik Keuchkerian gibi isimlerin katıldığı 3. Sezonda daha renkli ve heyecan dolu anlar yaşanmaya başlandı. Tomayo tüm protokolleri atlayınca Profesör zor durumda kalarak ters köşe olur. Bogata paniğe kapılan arkadaşı Denver’i sakinleştirmeye çalışır. Zamanları yavaş yavaş tükenirken Palermo “Flipper” planını devreye sokar.

La Casa De Papel 3. Sezon 5. Bölüm – Kırmızı Kutular

Profesör yaptığı son numarası ile tüm yetkililerin kafasını bulandırmayı başarır. Bu olayları karşılık atanan yeni müfettiş Raquel olayları yakından takip eder. Profesör’ün yeni hedefindeki Raquel bu olaylardan nasibini alacaktır. Diğer tarafta Palermo ve Nairobi arasında hararetli bir tartışma başlar.

La Casa De Papel 3. Sezon 6. Bölüm – Her Şey Önemsiz Göründü

Merkez bankasını ele geçiren ekip için risk dolu anlar başlamıştır. Müfettiş Sierra’nın emri ile polis Merkez bankasına sızma işlemine başlamıştır. Tam bu sırada Profesör ve Raquel’in Palermo ile olan bağlantısı kesilir.

La Casa De Papel 3. Sezon 7. Bölüm – Kısa Bir Tatil

Tokyo’nun mutluluğu kısa sürer. Angel, tartışmaya giren Profesör ile Raquel’i fırsattan istifade ederek yakalamaya çalışır. Ekibi yakalamak için vatandaşların ihbarlarına milyon dolarlık ödül koymuştur.

La Casa De Papel 3. Sezon 8. Bölüm Sezon Finali – Sapma

La Casa De Papel 3. Sezonun son bölümünde izleyicileri büyük bir burukluk kaplamış olsada umarım 4. sezonu da sevenleri için çekimlerine başlanır. Son bölümde Tokyo’nun üzüntüsü tüm izleyenleri üzecektir. Tüm dertlerini unutmak için alkole başvuran Tokyo bu sayede geçicide olsa dertlerini unutur. Diğer tarafta ise Sierra’nın kişisel taktiklerinin hedefinde Nairobi vardır. Türkçe altyazı olarak paylaşılan La Casa De Papel dizinin tüm bölümlerini HD kalitede sitemizden indirebilir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

La Casa De Papel 3. Sezon indir

La Casa De Papel 3. Sezon indir

La Casa De Papel Türkçe Altyazı

La Casa De Papel Türkçe Altyazı

la casa de papel 3.-sezon 1080p indir

la casa de papel 3.-sezon 1080p indir

Tek Link indir

Hemen İndir

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.