Megabox HD APK indir – Mobil Film İzle

admin Tüm Yazılarını Gör

120 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Çok kötü Kötü Fena Değil İyi Çok İyi!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Çok kötü Kötü Fena Değil İyi Çok İyi!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizce
 • ÜreticiMegaBox HD inc.
 • İşletim Sistemi Android

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Bir çok kullanıcımızın işine yarayacak harika bir uygulamayı sizlere bedava olarak sunuyoruz. Megabox HD APK , Android, iOS, Windows ve Windows’a yükleyebileceğiniz birçok işletim sistemi için ücretsiz bir video izleme uygulamasıdır. Fakat biz sitemizde sadece apk dosyasını paylaşıyor ve android cihazlarınızda kullanmanızı sağlıyoruz. Filmleri, Dizileri ve muhteşem TV Şovlarını bu uygulama ile tamamen ücretsiz bir şekilde izleyebileceksiniz. Google Play store mağazalarında bu tür uygulamalara yer verilmediği malesef orada bulunması imkansız. Fakat sitemiz üzerinde sizlere tamamen ücretsiz bir şekilde paylaşarak tam sürüm olarak faydalanmanızı sağlıyoruz. Şimdi size bu yazımızda Megabox HD uygulamasının tüm özellikleri ve faydalarını anlatıyor ve sizler için uzunca bir yazı paylaştık.

Megabox HD APK nedir?

Megabox HD film ve diziler izlemek için üretilen tamamen ücretsiz bir android uygulamasıdır. Bu uygulamayı mobil cihazlarınızda açtığınız zaman onlarca film ve diziyi tamamen ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Bünyesinde barındırdığı onlarca film arasından seçim yaparken bile zorlanacağınız özelliği sayesinde gerçekten kaliteli bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor.  Canınız sıkıldığında yada istediğiniz zaman yüzlerce film ve TV şovu izleyebilirsiniz. Bu uygulama, kullanıcıları için her zaman yeni ve güncellenmiş yapımlar sunar.

Bu Megabox HD’nin en güzel yanı, kullanıcıların birçok film, dizi ve belgelselleri ücretsiz indirebilmesidir. Megabox HD uygulaması diğer film izleme uygulamalarına benziyor ve binlerce kullanıcı için ödüllü TV şovları, filmler, belgeseller ve daha fazlasını sunuyor. Uygulama şu anda sadece Android’de çalışıyor, ancak PC’de film ve TV şovları izlemek için herhangi bir Android Emulator’u yükleyebilirsiniz. Uygulamanın en can alıcı noktalarından birisi ise hiç bir şekilde içerisinde reklam bulunmamasıdır. Bu sayede sizlerin ekranlarına sıkıcı ve rahatsız edici reklamlar gelmeyecek.

Megabox HD’nin işlevleri nelerdir?

Megabox HD uygulaması içerisinde onlarca özellik ve işlevler mevcuttur. Şimdi size aşağıdaki kısımda bu uygulamanın en önemli özellik ve işlevlerini anlatmaya çalışacağım.

Çözünürlük Seçimi

Netflix gibi bir kullanıcı bir filmin veya TV dizisinin kalitesini gerçekten seçebilme imkanına sahip olabildiğini bilmeliler. İnternet bağlantınıza bağlı olarak 360P, 720P ve 1080P, üç seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.

Güncellenen İçerikler

Megabox HD uygulaması, kullanıcıların izleyebileceği yeni filmler ve TV dizileri ile düzenli olarak güncellenmektedir.

Geliştiriciler uygulamayı o kadar sezgisel ve kullanıcı dostu hale getirdiler ki, kullandıktan sonra başka bir uygulamaya geri dönemezsiniz.

Takvim’de İşaretle

En sevdiğiniz filmi veya TV şovunu başka zaman izlemek istiyorsanız. Endişelenmeyin, istediğiniz içeriği görüntülemek için Calendar Lander’a ekleyin.

Bu özellik, boş zamanlarında izlemek istediğiniz bir filmi veya TV şovunu yeniden yayınlamanıza olanak tanır.

Arabelleğe Alma Yok

Megabox HD, tüm filmleri ve TV şovlarını tek bir yerde tutmak için bulut depolama alanını kullanır. En iyi bulut depolama alanı ile kullanıcılar en sevdikleri filmleri ve TV şovlarını kolayca yayınlayabilir.

Arkadaşlarınla Paylaş

Arkadaşınıza yeni bitirdiğiniz harika filmi anlatmak ister misiniz? Ne olursa olsun, Megabox HD sizi koruyor. Film ve TV şovu bilgilerini herhangi bir sorun olmadan doğrudan paylaşabilirsiniz.

Derecelendirme

IMDB’deki filmler ve şovlar için derecelendirmeleri rahatsız etmeyin. Megabox HD, IMDb dereceli içerik hakkında temel bilgiler sağlar. İyi değil mi? IMDB’de başka arama yok.

Kurulum Hakkında

 1. Sitemiz üzerinde sizler için paylaştığımız Megabox apk dosyasını indir.
 2. Mobil cihazlarınıza indirdiğiniz apk dosyasını çalıştırın.
 3. Ekranlarınıza gelen Bilinmeyen Kaynaklar iznini sağlayın.
 4. Kurulum işlemi kısa süre içinde tamamlanacaktır.
 5. Keyifli seyirler dileriz.

Uygulama Video

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.