Müslüm Filmi İndir | Ücretsiz 1080p

Müslüm Sansürsüz indir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Müslüm Filmi İndir

Müslüm filmi, şarkıcı Müslüm Gürses’in hayatının konu aldığı yerli bir filmdir. Çekimi yaklaşık bir sene süren bu film 26 Ekim 2018 tarihinde vizyona girmiştir. Bu sene içerisinde en çok izlenen film olmayı başardı. Müslüm filmi indirerek izleyebilirsiniz.

Müslüm Filmi Konusu

Arabeskin babası olarak adlandırılan Müslüm Gürses’in hayat hikayesi izleyicilerle buluşuyor. Hayatı iniş – çıkışlarla dolu olan hayatını konu alan filmde Müslüm’ü canlandıran Timuçin Esen’dir. Dram, müzik ve biyografi türünde yer alan Müslüm filmi indirerek HD kalitede izleyebilirsiniz.

Müslüm Filmi Oyuncuları

Yönetmeliğini Ketche ve Can Ulkay, yapımcılığını da Nuri Yıldırım ve Mustafa Uslu’nun üstlendiği Müslüm filmi usta oyucular ile dikkat çekiyor.
Müslüm filminde yer alan oyuncuları şu şekilde sıralayabiliriz; Timuçin Esen, Ayça Bingöl, Taner Ölmez, Turgut Tunçalp, Zerrin Tekindor, Erkan Can, Erkan Avcı ve Şahin Kendirci.

Müslüm Filmi Full HD İndir

Herkesi ekrana kitleyerek duygusal anlar yaşatan Müslüm filmi ücretsiz indirerek full HD tadında izleyebilirsiniz. Türk filminin gelişmesine katkı sağlayan Müslüm filmi başarısından dolayı izleyiciler tarafından olumlu tepkiler almayı başarmıştır.
Müslüm , 7 Mayıs 1953’te Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde dünyaya gelmiştir. Babasının adı Mehmet ve annesinin adı ise Emine hanımdır. Müslüm Gürses kariyerinin başında babasının soyadı olan Akbaş yerine Gürses’i kullanmaya başlamıştır. Babasının evde sürekli bağlama çalarak türkü söylemesi Müslüm’e müzik kulağı kazandırmıştır. 3 yaşından sonra yoksulluk nedeniyle Adana’ya göç etmişlerdir. Eğitim hayatını ilkokuldan sonra bitirmiştir. Bir gün damda uzun hava okuyan Müslüm Gürses arkadaşının Halkevine götürmesinden bir süre sonra Çukurova Radyosun’da sanatçı olmayı başarmıştır.
Asıl mesleği terziliği olan Müslüm, bir gün bir gazinonun sanatçısının gelemediğinden ötürü sahne alan Müslüm Gürsesin elinden bir daha mikrofon düşmedi. Seyirci ve gazino sahibini etkileyen Müslüm sonrasında sürekli sahne almaya başlamıştır. Bir süre sonra abisinin vefatından sonra yıkılan Müslüm Gürses baba evini terk etmiştir. Sonrasında ise babasının annesini öldürmesi üzerine babası cezaevine kendiside İstanbul’a gitmiştir. İstanbul’da şöhret adımlarına tırmanmıştır.
Bu hayat hikayesi sinemaya taşınmıştır. Müslüm filmini sansürsüz indirerek sanatçının hayat hikayesini izleyebilirsiniz.

 

müslüm filmi full hd

müslüm filmini 1080p indir

müslüm film indir

müslüm film indir

müslüm sansürsüz indir

müslüm sansürsüz indir

Hemen indir

Ücretsiz indir

Full İndir

Rar Şifresi : oindir.net

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Faruk kurul1 sene önce
  • İyi diğerlerde 1.92 GB dır hafıza bakımından burda 432 MB dır yapanlara helal olsun

  • Mete1 sene önce
  • Ne zamandır aradığım link sonunda sorunsuz indirip izledim çokok güzel bir yapım her izlediğimde aynı duyguları tekrar yaşatıyor. Müslüm Baba ruhun şad olsun…