Ölümlü Dünya indir (2018) Full Yerli Film

Ölümlü Dünya İndir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Ölümlü Dünya Filmi İndir

Absürt bir suç komedi tarzında bir film olan Ölümlü Dünya yapımı oldukça eğlenceli bir konuya sahip. Kendisini oyuncu kimliği ile tanıdığımız Ali Atay’ın yönetmen koltuğunda gördüğümüz yapım 2018 yılının Ocak ayında vizyona girdi ve geçen sene oldukça beğenilen bir komedi filmi oldu. Özellikle ingiliz komedi tarzında bir film olan Ölüm Dünya filminin oyuncu kadrosuda oldukça dikkat çekiyor. Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak gibi isimlerin oynadığı film izleyenler tarafından tam not almayı başardı.

Dışarıdan baktığımız zaman yapım kadrosu ile bizlerin gönüllerini fetheden Ölümlü Dünya filminin konusuna göz atacak olursak eğer bizleri kaliteli bir yapım bekliyor diyebilirsiz. Üç nesilden beri Haydarpaşa Garı’nın yakınlarında büyük bir lokantası bulunan mermer ailesi yaşamını bu şekilde devam ettiriyor. Anadolu Tat 1071 ismini verdikleri bu lokantada senelerdir çalışan Mermer ailesinin yaptığı iş aslında esnaf lokantacılığı değil asıl yaptıkları işleri gizlemek amacı ile bu şekilde kendilerini tanıtmaktadırlar. Ailecek suikastçi olan aile toplamda sekiz kişilik bir ailedir ve yaptıkları tetikçilik uluslar arası boyuta kadar gelmiştir. Yaşantılarının ardında yaşadıklarının çok gizli kalması gerekmektedir.

Ölümlü Dünya indir filminin devamında yaşananlar sonucunda Mermer ailesinden birisi bu çok gizli kimliklerini açığa çıkartmış ve tüm aileyi zora sokmuştur. Çalıştığı kişiler tarafından gözden çıkarılan bu ailenin artık hayati tehlikesi bulunmaktadır. Hepsinin bir arada kalması gereken sekiz kişinin başka bir alternatifi olmamaktadır. Oldukça komik sahnelere yer verilen film 1080p kalitede sizlere paylaşılıyor. Yapım içerisinde bir takım küfürlü konuşmalar olsada sitemizden indirdiğiniz mkv dosyası içersinde sansürsüz olarak paylaşıldı.

Yerli Film indir katagorisinde sizler için hazırladığımız özel film arşivleri sayesinde sizlerde Ölümdü Dünya yapımı gibi bir çok filmi kolayca indirip ekranlarınıza aktarabilirsiniz. Oindir adresi üzerinde paylaşılan tüm film, dizi, apk uygulamalar tamamen ücretsiz olup aynı zamanda son derece güvenlidir. Ekibimiz tarafından özel olarak tek tek taranan dosyalarımızda hiç bir şekilde virüs ve benzeri kötü yazılımlar bulunmamaktadır.

ölümlü dünya full indir

ölümlü dünya full indir

ölümlü dünya sansürsüz

ölümlü dünya sansürsüz

ölümlü dünya filmini indir

ölümlü dünya filmini indir

Tıkla İndir

Hemen İndir

Ücretsiz İndir

Full İndir

Rar Şifresi : oindir.net

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.