Rafadan Tayfa Dehliz Macerası indir (2018) Animasyon Ücretsiz

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Full İndir

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası isimli animasyon filmi 2018 yılında beyazperdeye aktırıldı. Genel olarak çocuklara hitap ettiği için çocukların büyük ilgi gösterdiği bir film oldu. TRT çocuk ekranlarında çizgi film olarak her gün yayınlanan dizinin geçen sene yapılan filmi Rafadan Tayfa Dehliz Macerası çocuklar tarafından beklenen ilgiyi yakaladı ve 1.5 milyon seyirci tarafından izlendi. Şimdi sitemizde sizlere aktaracağımız macera dolu bu animasyon filmini 1080p kalitede indirip izleyebileceksiniz. Baş karakterler olan Hayri, Kamil, Akın ve Mert bu sefer çok büyük bir maceraya atılıyor.

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Karakterleri

Hayri: Grubun en eğlenceli ve en çok yiyen çocuğudur ve oldukça sevimli tavırları ile çocuklar tarafından beğenilen karakter olmayı başarmıştır.
Kamil: Kamil uzun boyu ile dikkat çekiyor ve Hayri ile olan arkadaşlığı parmak ısırtıyor. Fakat ikili arasında her zaman gizli bir yarış vardır fakat birbirlerini çok sevmekteler.

Mert: Rafadan Tayfa’nın en agresif ismidir ve sinirli tavırları ile dikkat çekmeyi başardı.

Akın: Mert’in kardeşidir ve oldukça zekidir. En ufak problemlerde pratik zekasını kullanarak anında çözüm bulur. Ayrıca grubun en küçük ismidir.

Sizlere aktardığımız Rafadan Tayfa karakterlerinden sonra bu yapımın konusuna değinelim. Mahalledeki evlerinin yıkılmasını önlemek için bir takım maceraya atılması gereken grubun bunun için hiç düşünmeye vakti yoktur. Rafadan Tayfa’nın bir gün mahallelerinde keşif ettikleri Dehlizlerin peşine düşerler ve araştırmaya koyulurlar. Çıktıkları araştırma sonucunda girişini buldukları dehliz’in içerisine girer ve dolaşmaya başlarlar. Fakat girdikleri dehliz bir başkaları için oldukça önemlidir ve orada hazine aramaktadırlar. Çıkışını bulmakta zorlandıkları dehliz’den çıkan maceraperestler bu sırada bir inşaat firmasının sahibi ile karşılaşırlar. Ona yaşadıklarından bahseden küçük çocuklar olay yerinden ayrılırlar.

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası indir sonrasında bir inşaat firması burada araştırmalar yaparak hazine aramaya başlar. Bunu geç anlayan rafadan tayfa ekibi hemen bu işin peşine düşerler. Her türlü olaylara kendilerini hazırlayan ekip son derece hazır olarak bu firmadaki çalışanların karşısına çıkarlar. Oldukça eğlenceli ve aksiyon dolu bu animasyon filmini 1080p çözünürlük ile izleyebilirsiniz. Sizlere sundumuz indirme linkleri sayesinde sizlerde bu TRT yapımı animasyon filmini kolayca indirebilirsiniz. Yönetmenliğin üstlenen İsmail Fidan’ın yanı sıra senaryosunu hazırlayan isim Ozan Çivit oluyor. Başarılı bir ekip olmayı başaran Rafadan Tayfa yapımcılarının seslendirme  kadrosunda Nusret Çetinel, Levent Kol, Yağmur Sergen, Hakan Coşar, Şirin Giobbi, Emine Sergen Kazbek gibi isimler yer alıyor.

rafadan tayfa dehliz macerası filmi

rafadan tayfa dehliz macerası filmi

rafadan tayfa dehliz macerası indir

rafadan tayfa dehliz macerası indir

rafadan tayfa dehliz macerası ücretsiz

rafadan tayfa dehliz macerası ücretsiz

Tıkla İndir

Hemen İndir

Ücretsiz İndir

Full İndir

Rar Şifresi : oindir.net

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.