Shazam 6 Güç indir – Türkçe Dublaj Tek Link

Shazam 6 Türkçe Dublaj indir

Cihazınızdaki Gerekli Boş Alan - 432 MB

Shazam 6 Güç 1080p indir

Shazam 6 indir filminin dünya üzerindeki etkisi devam ediyor ve film hayranları bu filmi beklediklerin değecek tarzda bir yapım ile karşılaştı. Shazam filminin konusunda koruyucu aile ile birlikte yaşayan 14 yaşındaki Billy Batson ismindeki bir çocuğu anlatıyor. Billy Batson’ın Shazam kelimisini bağırması ile başlayan ve eski bir büyücü sayesinde altı mitolojik Tanrı’nın gücüne sahip yetişkine dönüşüyor. Bir yandan küçük bir çocuk olan ve aynı zamanda çok büyük güçlere sahip olan Billy bu gücü kontrol etmesi gerekmektedir. Bu küçük yaşta omzuna büyük yükler alan Billy aynı zamanda dünyayı ele geçirmeye çalışan  Dr. Thaddeus Sivana’ya karşı savaş vermek zorunda kalacaktır.
Dünyanın en güçlü insanı olan ve aynı zamanda kaslı bir vücuda sahip olan Shazam’ın içindeki hala küçük bir çocuktur. Her yetişkin insanın süper güçler ile yapmak istediği herşeyi yapan Billy Batson hem eğleniyor hemde bu güçlerden faydalanıyor. Shazam 6 karakterini test etmeye başlayan 14 yaşındaki Billy Shazam’ın uçabiliyor mu, Röntgen görüşü var mı, Sosyal bilimler sınavından kaçabiliyor mu, Ellerinden şimşek fırlatabiliyor mu gibi özeliklerini öğrenir. Kısa süre içinde bu ölümcül güçleri kullanmayı öğrenen Billy artık Dr. Thaddeus Sivana’ın karşısına daha güçlü olarak çıkabilecektir.
Shazam 6 indir karakteri Süleyman’ın bilgeliği, Herkül’ün gücü, Atlas’ın dayanıklılığı, Zeus’un görkemi, Aşil’in cesareti ve Merkür’ün hızına sahip S.H.A.Z.A.M türkçe dublaj olarak değerli kullanıcılarımıza paylaşılıyor. Aynı zaman 1080p çözünürlüğe sahip olan film’in yönetmen koltuğunda David F. Sandberg oturuken oldukça etkileyici oyuncu kadrosunda ise Zachary Levi, Asher Angel, Mark Strong gibi ünlü isimler yer almaktadır. Ücretsiz olarak indirip izleyeceğiniz Shazam 6 Güç filminin virüs taraması yapılmış olup son derece güvenli bir film olarak izlemeye hemen başlayabilirsiniz.
Shazam 6 Full indir

Shazam 6 Full indir

Shazam 6 indir

Shazam 6 indir

 

Tıkla İndir

Hemen İndir

Ücretsiz İndir

Full İndir

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.